CWDM-SFP-FE-47-40-O Cisco SFP Visa större

CWDM-SFP-FE-47-40-O
Cisco SFP

CWDM SFP 1470nm,100Mbps,40km

10847

Produktbeskrivning: Pro Optix CWDM-SFP-FE-47-40-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Mbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Mer detaljer

Varför välja Pro Optix?

Pro Optix produkter har garantier och support som ger dig trygghet. Våra fabriker, partners och leverantörer är noggrant utvalda och vi genomför löpande kontroller för att säkerställa kvalitén. Alla våra leverantörer tillämpar ISO-kvalitetskontroller och vi har en strikt produktutvärderingsprocess för att säkerställa att vi erbjuder våra kunder de bästa lösningarna. Vi finns alltid till hands om du behöver teknisk rådgivning eller har ett problem, vi finns här för att hjälpa dig.

Logga in för att handla

Datablad

FormfaktorSFP
Typ av TransceiverCWDM
FabrikatCisco
KontaktLC
Avstånd40Km
Garantitid3 År
Hastighet100 Mbit/s
dB Värde12
Temperatur0-70°C
DiagnostikDDM
Våglängd Tx nm1470
TillverkarePro Optix

Kunder köpte även