No picture Visa större

SFP-BX-U-20-SC-P
Cisco SFP

1000BASE-BX-U SFP,Tx1310/Rx1490,20KM,DDM,SC,ProOpt

11137

Produktbeskrivning: Pro Optix SFP-BX-U-20-SC-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Mer detaljer

Varför välja Pro Optix?

Pro Optix produkter har garantier och support som ger dig trygghet. Våra fabriker, partners och leverantörer är noggrant utvalda och vi genomför löpande kontroller för att säkerställa kvalitén. Alla våra leverantörer tillämpar ISO-kvalitetskontroller och vi har en strikt produktutvärderingsprocess för att säkerställa att vi erbjuder våra kunder de bästa lösningarna. Vi finns alltid till hands om du behöver teknisk rådgivning eller har ett problem, vi finns här för att hjälpa dig.

Logga in för att handla

Datablad

FormfaktorSFP
Typ av TransceiverBiDi
FabrikatCisco
KontaktSC
Avstånd20Km
GarantitidLivstid
Hastighet1 Gbit/s
dB Värde12
Temperatur0-70°C
DiagnostikDDM
Våglängd Tx nm1310
Våglängd Rx nm1490
TillverkarePro Optix