Produktfilter

Fibertyp

Duplex/Simplex

Kontakt A

Kontakt B

Längd

Färg

Insertion loss dB

Kabeltjocklek

Höljesmaterial

Böjradie

Garantitid

Tillverkare

E2000/APC Fiberpatchkablage Det finns 1 produkt.

Extensive Fiberpatchkablage Stock from Pro Optix

Visar 1 - 1 av 1 artikel
  • Fiber patch cord OS2 SM 9/125 G657A2 E2000/APC-LC/UPC 1M

    Fiber patch cord OS2 SM 9/125 G657A2 E2000-LC/APC 1M

      2 År
    Visar 1 - 1 av 1 artikel