Produktfilter

Formfaktor

Typ av Transceiver

Avstånd

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Garantitid

Tillverkare

Basnummer

Alcatel Lucent Optiska Transceivrar Det finns 1 produkt.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 1 av 1 artikel
  • 10G SFP+ CWDM LR, 20 km, 1510 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ALC-SFP-10G-CWDM-51-20-O är likvärdig med Alcatel Lucents orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1510nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 1 av 1 artikel