Produktfilter

Formfaktor

Typ av Transceiver

Avstånd

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Kanal Tx

Garantitid

Tillverkare

Basnummer

Alcatel- Lucent Optiska Transceivrar Det finns 1 produkt.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 1 av 1 artikel
  • 10G SFP+ DWDM ZR, 80 km, C20, 100 GHz, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ALC-SFP-10G-DWDM-1920-80-O är likvärdig med Alcatel- Lucents orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1561.42nm och den använder kanal C20. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 1 av 1 artikel