Produktfilter

Formfaktor

Typ av Transceiver

Avstånd

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Garantitid

Tillverkare

Basnummer

Alcatel-Lucent Optiska Transceivrar Det finns 1 produkt.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 1 av 1 artikel
  • 3 År

    40G QSFP+ SR4, 100 m, 850 nm, DDM, MPO, Multimode

    Pro Optix ALC-QSFP-40G-SR4-O är likvärdig med Alcatel-Lucents orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 1 av 1 artikel