Dell Optiska Transceivrar Det finns 1 produkt.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 1 av 1 artikel
  • 10GBASE-ZR SFP+ module SMF,1550nm,80km

    Pro Optix DEL-SFP-10G-ZR-O är likvärdig med Dells orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 1 av 1 artikel