Produktfilter

Formfaktor

Fabrikat

Typ av Transceiver

Avstånd

Garantitid

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Tillverkare

CFP4 Optiska Transceivrar Det finns 1 produkt.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 1 av 1 artikel
  • 100GBASE-LR4 10 km CFP4 Optical Transceiver

    Pro Optix CFP4-100G-LR4-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

Visar 1 - 1 av 1 artikel