Produktfilter

Formfaktor

Fabrikat

Typ av Transceiver

Avstånd

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Tillverkare

SFP28Det finns 3 produkter.

Visar 1 - 3 av 3 artiklar
  • 25GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix SFP-25G-SR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 25 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 25GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix SFP-25G-LR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 25 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 25GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix SFP-25G-LR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 25 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 3 av 3 artiklar