Produktfilter

Formfaktor

Typ av Transceiver

Avstånd

Garantitid

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Tillverkare

CFP2 Optiska Transceivrar Det finns 5 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 5 av 5 artiklar
  • 100GBASE-LR4 10 km CFP Optical Transceiver

    Pro Optix HUA-CFP-100G-LR4-P är likvärdig med Huaweis orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 100GBASE-LR4 10 km CFP2 Optical Transceiver

    Pro Optix HUA-CFP2-100G-LR4-P är likvärdig med Huaweis orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 100GBASE-LR4 10 km CFP2 Optical Transceiver

    Pro Optix CFP2-100G-LR4-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 100GBASE-LR4 10 km CFP2 Optical Transceiver

    Pro Optix CFP2-100G-LR4-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 100GBASE-LR4 10 km CFP4 Optical Transceiver

    Pro Optix CFP4-100G-LR4-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 5 av 5 artiklar