Produktfilter

Formfaktor

Fabrikat

Typ av Transceiver

Garantitid

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Tillverkare

CFP Optiska Transceivrar Det finns 4 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 4 av 4 artiklar
  • 100GBASE-SR4 100m CFP4 Optical Transceiver

    Pro Optix CFP-100G-SR10-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 100GBASE-SR4 100m CFP4 Optical Transceiver

    Pro Optix CFP-100G-SR10-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 100GBASE-LR4 10 km CFP4 Optical Transceiver

    Pro Optix CFP-100G-LR4-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 100GBASE-LR4 10 km CFP4 Optical Transceiver

    Pro Optix CFP-100G-LR4-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 4 av 4 artiklar