FiberchannelDet finns 8 produkter.

Visar 1 - 8 av 8 artiklar
  • 8 Gbps Fibre Channel CWDM module,1570nm,20km

    Pro Optix DS-8GFC-CWDM-57-20-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 8 Gbps Fibre Channel CWDM module,1590nm,20km

    Pro Optix DS-8GFC-CWDM-59-20-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 8 Gbps Fibre Channel CWDM module,1610nm,20km

    Pro Optix DS-8GFC-CWDM-61-20-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1530nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-8GFC-CWDM-53-80-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1530nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1550nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-8GFC-CWDM-55-80-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1590nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-8GFC-CWDM-59-80-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1470nm,10km

    Pro Optix BRO-SFP-8GFC-CWDM-47-10-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1490nm,10km

    Pro Optix BRO-SFP-8GFC-CWDM-49-10-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 8 av 8 artiklar