QSFPDet finns 19 produkter.

Visar 1 - 19 av 19 artiklar
  • QSFP+SR4 40G,100m, Juniper

    Pro Optix QFX-QSFP-40G-SR4-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix BRO-QSFP-40G-SR4-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+ eSR4 40G Extended, 300M

    Pro Optix QFX-QSFP-40G-eSR4-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+ eSR4 40G Extended, 300M

    Pro Optix QFX-QSFP-40G-eSR4-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix QFX-QSFP-40G-SR4-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100GBASE LR4 QSFP Transceiver, LC, 10km over SMF

    Pro Optix ARI-QSFP-100G-LR4-O är likvärdig med Aristas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix HUA-QSFP-40G-SR4-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G (100M

    Pro Optix HUA-QSFP-40G-SR4-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+ eSR4 40G Extended (300M)              

    Pro Optix HUA-QSFP-40G-eSR4-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+ eSR4 40G Extended (300M)              

    Pro Optix HUA-QSFP-40G-eSR4-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP-4X10GE-LR (10km)

    Pro Optix JNP-QSFP-4X10GE-LR-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 4 x 10 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP-4X10GE-LR (10km)

    Pro Optix JNP-QSFP-4X10GE-LR-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 4 x 10 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+LR4 40G, 10km

    Pro Optix ARI-QSFP-40G-LR4-O är likvärdig med Aristas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+ 1310nm 2km LC DOM Transceiver for SMF&MMF

    Pro Optix ARI-QSFP-40G-UNIV-O är likvärdig med Aristas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+ER4 40G (30km)

    Pro Optix BRO-QSFP-40G-ER4-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF

    Pro Optix QSFP-40G-CSR4-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix DEL-QSFP-40G-SR4-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix ARI-QSFP-40G-SR4-P är likvärdig med Aristas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix DEL-QSFP-40G-SR4-P är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 19 av 19 artiklar