CSFP Optiska Transceivrar Det finns 20 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 20 av 20 artiklar
  • Compact SFP, 10km, TX1550nm RX1310nm,0-70C

    Pro Optix GLC-2BX-D-1513-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix CSFP-GLC-2BX-D-1513-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix SFP-2BX-D-SM1550-O är likvärdig med Huaweis orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix GLC-2BX-D-1513-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-U single fiber,Tx1310/Rx1550,20km

    Pro Optix HUA-CSFP-2BX-U-SM1310-P är likvärdig med Huaweis orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-U single fiber,Tx1310/Rx1550,20km

    Pro Optix HUA-CSFP-2BX-U-SM1310-O är likvärdig med Huaweis orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix SFP-2BX-D-SM1550-P är likvärdig med Huaweis orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490/Rx1310,20km

    Pro Optix CAL-CSFP-2BX-D-1413-O är likvärdig med Calixs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490/Rx1310,20km

    Pro Optix CAL-CSFP-2BX-D-1413-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix HUA-CSFP-2BX-D-SM1550-P är likvärdig med Huaweis orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • CSFP 2x100/1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix CSFP-DUAL-2BX-D-1513-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix ALC-CSFP-2BX-D-1513-O är likvärdig med Alcatel-Lucents orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix CSFP-2BX-D-1513-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490/Rx1310,20km

    Pro Optix ALC-CSFP-2BX-D-1413-O är likvärdig med Alcatel-Lucents orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x100/1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix ALC-CSFP-DUAL-2BX-D-1513-O är likvärdig med Alcatel-Lucents orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x100/1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490/Rx1310,20km

    Pro Optix ALC-CSFP-DUAL-2BX-D-1413-O är likvärdig med Alcatel-Lucents orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix AT-CSFP-2BX-D-1513-O är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix HUA-CSFP-2BX-D-SM1550-O är likvärdig med Huaweis orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x100/1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix ALC-CSFP-DUAL-2BX-D-1513-20-O är likvärdig med Alcatel-Lucents orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix CSFP-GLC-2BX-D-1513-P är likvärdig med CISCOs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

Visar 1 - 20 av 20 artiklar