XenpakDet finns 52 produkter.

Visar 1 - 24 av 52 artiklar
  • Xenpak converter to SFP10G

    Pro Optix CVR-XENPAK-SFP10G-O är likvärdig med Generics orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR XENPAK module,MMF,850nm

    Pro Optix XENPAK-10GB-SR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR XENPAK module,MMF,850nm

    Pro Optix XENPAK-10GB-SR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XENPAK module,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix XENPAK-10GB-LR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XENPAK module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix XENPAK-10GB-LR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK module,SMF,1550nm,40km

    Pro Optix XENPAK-10GB-ER-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK module,SMF,1550nm,40km

    Pro Optix XENPAK-10GB-ER-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR XENPAK module,SMF,1550nm,80km

    Pro Optix XENPAK-10GB-ZR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR XENPAK module,SMF,1550nm,80km

    Pro Optix XENPAK-10GB-ZR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR XENPAK module,MMF,850nm

    Pro Optix 10110-P är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-47-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR XENPAK module,MMF,850nm

    Pro Optix 10110-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1490nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-49-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XENPAK module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix 10111-P är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1510nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-51-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1510nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XENPAK module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix 10111-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1530nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-53-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1530nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1550nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-55-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1570nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-57-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1590nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-59-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1610nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-61-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-47-40-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1490nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-49-40-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XENPAK CWDM module,1510nm,40km

    Pro Optix XENPAK-CWDM-51-40-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1510nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 24 av 52 artiklar