X2 Optiska Transceivrar Det finns 19 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 19 av 19 artiklar
  • X2 converter to SFP10G

    Pro Optix CVR-X2-SFP10G-O är likvärdig med Pro Optixs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • X2 converter to SFP10G

    Pro Optix CVR-X2-SFP10G-P är likvärdig med Pro Optixs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-SR X2 module,MMF,850nm

    Pro Optix X2-10GB-SR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-SR X2 module,MMF,850nm

    Pro Optix X2-10GB-SR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-LRM X2 module,MMF,1310nm

    Pro Optix X2-10GB-LRM-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-LRM X2 module,MMF,1310nm

    Pro Optix X2-10GB-LRM-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-LR X2 module,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix X2-10GB-LR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-LR X2 module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix X2-10GB-LR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ER X2 module,SMF,1550nm,40km

    Pro Optix X2-10GB-ER-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-ER X2 module,SMF,1550nm,40km

    Pro Optix X2-10GB-ER-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR X2 module,SMF,1550nm,80km

    Pro Optix X2-10GB-ZR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-ZR X2 module,SMF,1550nm,80km

    Pro Optix X2-10GB-ZR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE- CX4 X2 Module

    Pro Optix X2-10GB-CX4-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-SR X2 module,MMF,850nm, 300m

    Pro Optix J8436A-P är likvärdig med HPs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-SR X2 module,MMF,850nm, 300m

    Pro Optix J8436A-O är likvärdig med HPs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-LR X2 module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix J8437A-P är likvärdig med HPs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-LR X2 module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix J8437A-O är likvärdig med HPs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ER X2 module,SMF,1550nm,40km

    Pro Optix J8438A-P är likvärdig med HPs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-ER X2 module,SMF,1550nm,40km

    Pro Optix J8438A-O är likvärdig med HPs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 19 av 19 artiklar