XFP Optiska Transceivrar Det finns 254 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 24 av 254 artiklar
  • 10GBASE-ZR XFP+ CWDM module,1570nm,80km

    Pro Optix XFP-10G-CWDM-57-80-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ER XFP DWDM, CH21 40km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-DWDM-1921-40-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1560.61nm och den använder kanal C21. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP+ CWDM module,1590nm,80km

    Pro Optix XFP-10G-CWDM-59-80-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP DWDM, CH21 80km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-DWDM-1921-80-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1560.61nm och den använder kanal C21. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ER XFP DWDM module, 1562.23nm, 40km

    Pro Optix XFP-DWDM-C19-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1562.23nm och den använder kanal C19. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-ER XFP CWDM module,1610nm,40km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-CWDM-61-40-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ER XFP DWDM module,40km

    Pro Optix XFP-DWDM-19.XX-40-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden Tunablenm och den använder kanal Tunable. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-LR XFP+ CWDM module,1310nm,20km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-CWDM-31-20-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP+ CWDM module,1490nm,80km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-CWDM-49-80-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP DWDM module, 1550.12nm, 80km

    Pro Optix ALC-XFP-DWDM-C34-80-P är likvärdig med Alcatel-Lucents orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550.12nm och den använder kanal C34. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-LR XFP+ CWDM module,1470nm,20km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-CWDM-47-20-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP DWDM module,80km

    Pro Optix XFP-DWDM-1928-80-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1554.94nm och den använder kanal C28. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP DWDM, CH51 80km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-DWDM-1951-80-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1536.61nm och den använder kanal C51. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP DWDM Tunable module,80km

    Pro Optix XFP-TUNABLE-80-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden Tunablenm och den använder kanal Tunable. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1530nm,40km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-CWDM-53-40-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1530nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP DWDM Tunable module,80km

    Pro Optix XFP-TUNABLE-80-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden Tunablenm och den använder kanal Tunable. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ER XFP DWDM, CH39 40km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-DWDM-1939-40-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1546.12nm och den använder kanal C39. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-LR XFP,BiDi,Tx1330nm/Rx1270nm,10km

    Pro Optix XFP-10G-BX-D-LR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-ER60 XFP,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,60km

    Pro Optix BRO-XFP-10G-BX-U-ER60-O är likvärdig med Brocades orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP DWDM, CH39 80km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-DWDM-1939-80-O är likvärdig med Transmodes orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1546.12nm och den använder kanal C39. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-LR XFP,BiDi,Tx1330nm/Rx1270nm,10km

    Pro Optix XFP-10G-BX-D-LR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-ZR XFP+ CWDM module,1550nm,80km

    Pro Optix BRO-XFP-CWDM-55-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-LR XFP,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,10km

    Pro Optix XFP-10G-BX-U-LR-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-LR XFP,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,10km

    Pro Optix XFP-10G-BX-U-LR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 24 av 254 artiklar