Produktfilter

Formfaktor

Temperatur

Tillverkare

SFP+Det finns 800 produkter.

Visar 1 - 24 av 800 artiklar
  • 10GBASE-LR SFP+ CWDM module,1310nm,20km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-31-20-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1555.75nm,40km

    Pro Optix SFP-10G-DWDM-1927-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1555.75nm. och den använder kanal C27. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER60 SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,60km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-ER60-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ DWDM module,1536.61nm,80km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-DWDM-1951-80-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1536.61nm. och den använder kanal C51. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-ER-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1570nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-57-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-ER-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1570nm,80km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-57-80-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR20 SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,20km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-LR20-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR20 SFP+,BiDi,Tx1330nm/Rx1270nm,20km

    Pro Optix ALC-SFP-10G-BX-D-LR20-O är likvärdig med Alcatel-Lucents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR20 SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,20km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-LR20-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix TRA-SFP-10G-LR-O är likvärdig med Transmodes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR20 SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,20km

    Pro Optix ALC-SFP-10G-BX-U-LR20-O är likvärdig med Alcatel-Lucents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix IBM-SFP-10G-LR-O är likvärdig med IBMs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,10km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-LR-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix BRO-SFP-10G-SR-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-47-40-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1610nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-61-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ module, SMF,1310nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-ER-1310-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ CWDM module,1610nm,40km

    Pro Optix HP-SFP-10G-CWDM-61-40-O är likvärdig med HPs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-47-40-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-LR-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1470nm,80km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-47-80-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+,BiDi,Tx1330nm/Rx1270nm,10km

    Pro Optix 455886-B21-BX-D-O är likvärdig med HPs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 24 av 800 artiklar