Produktfilter

Fabrikat

Typ av Transceiver

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Tillverkare

HP/Aruba Optiska Transceivrar Det finns 6 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 6 av 6 artiklar
  • 10GBASE-ER SFP+ module SMF,1550nm,40km

    Pro Optix J9153D-P är likvärdig med HP/Arubas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km,DDM

    Pro Optix J4859D-P är likvärdig med HP/Arubas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,MMF,850nm,550m,DDM

    Pro Optix J4858D-P är likvärdig med HP/Arubas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix J9151D-P är likvärdig med HP/Arubas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,MMF,850nm,550m,DDM

    Pro Optix J4858D-O är likvärdig med HP/Arubas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km,DDM

    Pro Optix J4859D-O är likvärdig med HP/Arubas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 6 av 6 artiklar