Produktfilter

Typ av Transceiver

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Garantitid

Tillverkare

Basnummer

Waystream Optiska Transceivrar Det finns 13 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 13 av 13 artiklar
  • 1000M SFP LX, 20 km, 1310 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix SFP-1000BASE-LX20-M-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 1000M SFP BiDi LX, 20 km, Tx1550/Rx1310 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix SFP-1000BASE-BX20-D1550LC-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ SR, 300 m, 850 nm, DDM, LC Duplex, Multimode

    Pro Optix WAY-SFP-10GE-SR-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ LR, 10 km, 1310 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix WAY-SFP-10GE-LR-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ ER, 40 km, 1550 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix WAY-SFP-10GE-ER-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ ZR, 80 km, 1550 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix WAY-SFP-10G-ZR-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ BiDi LR, 10 km, Tx1330/Rx1270 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix WAY-SFP-10G-BX-D-LR-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ BiDi LR, 10 km, Tx1270/Rx1330 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix WAY-SFP-10G-BX-U-LR-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ BiDi LR20, 20 km, Tx1330/Rx1270 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix WAY-SFP-10G-BX-D-LR20-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ BiDi ER, 40 km, Tx1330/Rx1270 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix WAY-SFP-10G-BX-D-ER-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ BiDi ER60, 60 km, Tx1330/Rx1270 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix WAY-SFP-10G-BX-D-ER60-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 1000M SFP BiDi EX, 40 km, Tx1550/Rx1310 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix SFP-1000BASE-BX40-D1550LC-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10G SFP+ LR20, 20 km, 1310 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix WAY-SFP-10GE-LR20-O är likvärdig med Waystreams orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 13 av 13 artiklar