Produktfilter

WaystreamDet finns 6 produkter.

Visar 1 - 6 av 6 artiklar
  • 1000BASE-LX/LH SFP module, SMF, 1310nm,DOM

    Pro Optix SFP-1000BASE-LX20-M-O är likvärdig med Waystreams orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix WAY-SFP-10GE-LR-O är likvärdig med Waystreams orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm,20km

    Pro Optix SFP-1000BASE-BX20-D1550LC-O är likvärdig med Waystreams orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix WAY-SFP-10GE-SR-O är likvärdig med Waystreams orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix WAY-SFP-10GE-LR20-O är likvärdig med Waystreams orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ module SMF,1550nm,40km

    Pro Optix WAY-SFP-10GE-ER-O är likvärdig med Waystreams orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 6 av 6 artiklar