Produktfilter

Fabrikat

Typ av Transceiver

Garantitid

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Tillverkare

SpirentDet finns 2 produkter.

Visar 1 - 2 av 2 artiklar
  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,MMF,850nm,550m

    Pro Optix SPI-SX-MMD-O är likvärdig med Spirents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix SPI-SFP-10G-SR-O är likvärdig med Spirents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 2 av 2 artiklar