Produktfilter

Formfaktor

Fabrikat

Avstånd

Hastighet

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Våglängd Rx nm

Garantitid

Tillverkare

Basnummer

MRV Optiska Transceivrar Det finns 2 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 2 av 2 artiklar
  • 1000M SFP BiDi EX, 40 km, Tx1550/Rx1310 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix MRV-BX-D-1513-40-P är likvärdig med MRVs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
  • 1000M SFP BiDi EX, 40 km, Tx1310/Rx1550 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix MRV-BX-U-1315-40-P är likvärdig med MRVs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
Visar 1 - 2 av 2 artiklar