IBMDet finns 7 produkter.

Visar 1 - 7 av 7 artiklar
  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix IBM-SFP-10G-LR-O är likvärdig med IBMs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix IBM-SFP-10G-SR-P är likvärdig med IBMs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix IBM-SFP-8GFC-CWDM-47-40-P är likvärdig med IBMs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix IBM-LH-SMD-O är likvärdig med IBMs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1490nm,40km

    Pro Optix IBM-SFP-8GFC-CWDM-49-40-P är likvärdig med IBMs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,MMF,850nm,550m

    Pro Optix IBM-SX-MMD-P är likvärdig med IBMs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix IBM-SFP-10G-SR-O är likvärdig med IBMs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 7 av 7 artiklar