Produktfilter

Kontakt

Garantitid

dB Värde

Tillverkare

Allied-TelesisDet finns 11 produkter.

Visar 1 - 11 av 11 artiklar
  • 1000BASE-T SFP Transceiver,100m

    Pro Optix AT-T-P är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm,20km

    Pro Optix AT-BX-D-1413-20-P är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-BX-U single fiber,Tx1310nm/Rx1490nm,20km

    Pro Optix AT-BX-U-1314-20-P är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix AT-SFP-10G-LR-O är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XFP module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix AT-XFP-10G-LR-O är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • DWDM SFP 1G channel 26, 80km, DDM

    Pro Optix AT-DWDM-SFP-56_56-80-O är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1556.55nm. och den använder kanal C26. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CSFP 2x1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,20km

    Pro Optix AT-CSFP-2BX-D-1513-O är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-T SFP Transceiver,100m

    Pro Optix AT-T-O är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1490nm/Rx1310nm,20km

    Pro Optix AT-BX-D-1413-20-O är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-BX-U single fiber,Tx1310nm/Rx1490nm,20km

    Pro Optix AT-BX-U-1314-20-O är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100BASE-BX-D SFP,Tx1550nm/Rx1310nm,20km

    Pro Optix AT-GLC-FE-100BX-D-O är likvärdig med Allied-Telesiss orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Mbp/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 11 av 11 artiklar