Arista Optiska Transceivrar Det finns 15 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 15 av 15 artiklar
  • 1000M SFP LX, 20 km, 1310 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix SFP-1G-LX-O är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 40G QSFP+ LR4, 10 km, 1271-1331 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ARI-QSFP-40G-LR4-O är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 10G XFP LR, 10 km, 1310 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ARR-XFP-10G-LR-O är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 100G QSFP28 SR4, 100 m, 850 nm, DDM, MPO, Multimode

    Pro Optix ARI-QSFP-100G-SR4-O är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 100G QSFP28 LR4, 10 km, 1295-1309 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ARI-QSFP-100G-LR4-O är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 100G QSFP28 ER4L, 30 km, 1295-1309 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ARI-QSFP-100G-ER4-P är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
  • 25G SFP28 SR, 100 m, 850 nm, DDM, LC Duplex, Multimode

    Pro Optix ARI-SFP-25G-SR-O är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 25 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 25G SFP28 LR, 10 km, 1310 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ARI-SFP-25G-LR-P är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 25 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
  • 10G XFP ER, 40 km, 1550 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ARR-XFP-10G-ER-O är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 100G/112G QSFP28 LR4, 10 km, 1295-1309 nm, Dual Rate, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ARI-QSFP-100GD-LR4-O är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1290-1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • QSFP+ 1310nm 2km LC DDM Transceiver for SMF&MMF

    Pro Optix ARI-QSFP-40G-UNIV-O är likvärdig med Aristas orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
Visar 1 - 15 av 15 artiklar