Produktfilter

Formfaktor

Fabrikat

Typ av Transceiver

Avstånd

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Garantitid

Tillverkare

Basnummer

Produktfilter

Kontakt

dB Värde

Garantitid

Tillverkare

Fortinet Optiska Transceivrar Det finns 1 produkt.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 1 av 1 artikel
  • 10G SFP+ SR, 300 m, 850 nm, DDM, LC Duplex, Multimode

    Pro Optix FOR-SFP-10G-SR-P är likvärdig med Fortinets orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
Visar 1 - 1 av 1 artikel