Produktfilter

Formfaktor

Fabrikat

Typ av Transceiver

Avstånd

Garantitid

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Tillverkare

Produktfilter

Kontakt

dB Värde

Tillverkare

Netgear Optiska Transceivrar Det finns 1 produkt.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 1 av 1 artikel
  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix AGM732F-O är likvärdig med Netgears orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 1 av 1 artikel