Produktfilter

Formfaktor

Fabrikat

Typ av Transceiver

Avstånd

Garantitid

Hastighet

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Våglängd Rx nm

Tillverkare

Produktfilter

Kontakt

Garantitid

dB Värde

Tillverkare

EricssonDet finns 2 produkter.

Visar 1 - 2 av 2 artiklar
  • 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm,20km

    Pro Optix ERI-BX-D-1513-20-O är likvärdig med Ericssons orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix ERI-LH-SMD-O är likvärdig med Ericssons orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 2 av 2 artiklar