Produktfilter

Produktfilter

Kontakt

dB Värde

Tillverkare

D-Link Optiska Transceivrar Det finns 4 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 4 av 4 artiklar
  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,MMF,850nm,550m

    Pro Optix DLI-SX-MMD-O är likvärdig med D-Links orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix DLI-LH-SMD-O är likvärdig med D-Links orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • CWDM SFP 1451nm,1.25Gbps,40km

    Pro Optix DLI-CWDM-SFP-45-40-O är likvärdig med D-Links orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1450nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix DLI-SFP-10G-SR-O är likvärdig med D-Links orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Visar 1 - 4 av 4 artiklar