H3C Optiska Transceivrar Det finns 32 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 24 av 32 artiklar
  • 10G SFP+ SR, 300 m, 850 nm, DDM, LC Duplex, Multimode

    Pro Optix H3C-SFP-10G-SR-O är likvärdig med H3Cs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1557,36nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-DWDM-1925-40-O är likvärdig med H3Cs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1557.36nm och den använder kanal C25. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1410nm,40km,DDM

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-41-40-O är likvärdig med H3Cs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1410nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • DWDM SFP 1G channel 23,40km,DDM

    Pro Optix H3C-DWDM-SFP-58_98-40-O är likvärdig med H3Cs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1558.98nm och den använder kanal C23. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 10GBASE-LR SFP+ CWDM module,1590nm,20km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-59-20-O är likvärdig med H3Cs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 10GBASE-LR SFP+ CWDM module,1550nm,10km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-55-10-O är likvärdig med H3Cs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
Visar 1 - 24 av 32 artiklar