Produktfilter

Produktfilter

Kontakt

Garantitid

dB Värde

Tillverkare

ArisentDet finns 8 produkter.

Visar 1 - 8 av 8 artiklar
  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix ARI-SFP-10G-SR-O är likvärdig med Arisents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix ARI-SFP-10G-SR-P är likvärdig med Arisents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix ARI-SFP-10G-LR-P är likvärdig med Arisents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix SFP-1G-LX-O är likvärdig med Arisents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XFP module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix ARR-XFP-10G-LR-O är likvärdig med Arisents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP module,SMF,1550nm,40km

    Pro Optix ARR-XFP-10G-ER-O är likvärdig med Arisents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix ARI-SFP-10G-LR-O är likvärdig med Arisents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-T SFP Transceiver,100m

    Pro Optix ARI-T-O är likvärdig med Arisents orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 8 av 8 artiklar