Produktfilter

Fabrikat

Typ av Transceiver

Avstånd

Garantitid

Hastighet

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Tillverkare

Produktfilter

Kontakt

Garantitid

dB Värde

Tillverkare

ECIDet finns 2 produkter.

Visar 1 - 2 av 2 artiklar
  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix ECI-SFP-10G-LR-P är likvärdig med ECIs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XFP module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix ECI-XFP-10G-LR-P är likvärdig med ECIs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 2 av 2 artiklar