Produktfilter

Kontakt

Garantitid

dB Värde

Tillverkare

AvayaDet finns 11 produkter.

Visar 1 - 11 av 11 artiklar
  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix AVA-SFP-10G-LR-O är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix AVA-SFP-LH-SMD-O är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,MMF,850nm,550m

    Pro Optix AVA-SFP-SX-MMD-O är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix AVA-SFP-10G-SR-O är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP module,SMF,1550nm,40km

    Pro Optix AVA-XFP-10G-ER-O är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XFP module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix AVA-XFP-10G-LR-O är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,MMF,850nm,550m

    Pro Optix AVA-SX-MMD-P är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix AVA-SFP-LH-SMD-P är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,MMF,850nm,550m

    Pro Optix AVA-SFP-SX-MMD-P är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix AVA-SFP-10G-SR-P är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix AVA-SFP-10G-LR-P är likvärdig med Avayas orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 11 av 11 artiklar