Intel Optiska Transceivrar Det finns 19 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 19 av 19 artiklar
  • 1000M SFP SX, 550 m, 850 nm, DDM, LC Duplex, Multimode

    Pro Optix INT-SX-MMD-O är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 1000M SFP BiDi LX, 20 km, Tx1550/Rx1310 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix INT-SFP-BX-D-1513-20-P är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
  • 1000M SFP BiDi LX, 20 km, Tx1310/Rx1550 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix INT-SFP-BX-U-1315-20-P är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
  • 1000M SFP BiDi LX, 20 km, Tx1310/Rx1490 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix INT-SFP-BX-U-1314-20-P är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
  • 10G SFP+ CWDM LR, 10 km, 1410 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix INT-SFP-10G-CWDM-41-10-O är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1410nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 10G SFP+ CWDM ER, 40 km, 1490 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix INT-SFP-10G-CWDM-49-40-O är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 10G SFP+ BiDi LR, 10 km, Tx1270/Rx1330 nm, DDM, LC Simplex, Singlemode

    Pro Optix INT-SFP-10G-BX-U-LR-O är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 40G QSFP+ SR4, 100 m, 850 nm, DDM, MPO, Multimode

    Pro Optix INT-QSFP-40G-SR4-O är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 25G SFP28 SR, 100 m, 850 nm, DDM, LC Duplex, Multimode

    Pro Optix INT-SFP-25G-SR-O är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 25 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
  • 10G SFP+ LR20, 20 km, 1310 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix INT-SFP-10G-LR20-O är likvärdig med Intels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

    3 År
Visar 1 - 19 av 19 artiklar