Produktfilter

Formfaktor

Fabrikat

Avstånd

dB Värde

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Våglängd Tx nm

Våglängd Rx nm

Garantitid

Tillverkare

Basnummer

Produktfilter

Kontakt

dB Värde

Garantitid

Tillverkare

CISCO Optiska Transceivrar Det finns 1 produkt.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 1 av 1 artikel
  • 2x1000M CSFP BiDi LX, 20 km, Tx1550/Rx1310 nm, DDM LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix CSFP-GLC-2BX-D-1513-P är likvärdig med CISCOs orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 2 x 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
Visar 1 - 1 av 1 artikel