DELLDet finns 18 produkter.

Visar 1 - 18 av 18 artiklar
  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix DEL-LH-SMD-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ module SMF,1550nm,40km

    Pro Optix DEL-SFP-10G-ER-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix DEL-SFP-10G-SR-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,Extended MMF,1310nm,2km

    Pro Optix DEL-SX-MMX-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Mbp/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix DEL-QSFP-40G-SR4-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix DEL-SFP-10G-LR-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10G CWDM SFP+, 1510nm, 80km, DDM

    Pro Optix DEL-SFP-10G-CWDM-51-80-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1510nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix DEL-SFP-10G-LR20-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix DEL-SFP-10G-SR-P är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10G CWDM SFP+, 1330nm, 80km, DDM

    Pro Optix DEL-SFP-10G-CWDM-33-80-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10G CWDM SFP+, 1350nm, 80km, DDM

    Pro Optix DEL-SFP-10G-CWDM-35-80-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1350nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10G CWDM SFP+, 1370nm, 80km, DDM

    Pro Optix DEL-SFP-10G-CWDM-37-80-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1370nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10G CWDM SFP+, 1390nm, 80km, DDM

    Pro Optix DEL-SFP-10G-CWDM-39-80-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1390nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10G CWDM SFP+, 1470nm, 80km, DDM

    Pro Optix DEL-SFP-10G-CWDM-47-80-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10G CWDM SFP+, 1490nm, 80km, DDM

    Pro Optix DEL-SFP-10G-CWDM-49-80-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10G CWDM SFP+, 1530nm, 80km, DDM

    Pro Optix DEL-SFP-10G-CWDM-53-80-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1530nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix DEL-QSFP-40G-SR4-P är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550nm/Rx1310nm,20km

    Pro Optix DEL-BX-D-1513-20-P är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 18 av 18 artiklar