BrocadeDet finns 116 produkter.

Visar 1 - 24 av 116 artiklar
  • 1000BASE-T SFP Transceiver,100m

    Pro Optix E1MG-TX-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix BRO-SFP-10G-SR-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER60 XFP,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,60km

    Pro Optix BRO-XFP-10G-BX-U-ER60-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR XFP+ CWDM module,1550nm,80km

    Pro Optix BRO-XFP-CWDM-55-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP+ CWDM module,1310nm,40km

    Pro Optix BRO-XFP-CWDM-31-40-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix BRO-QSFP-40G-SR4-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m

    Pro Optix BRO-QSFP-40G-SR4-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-T SFP Transceiver,100m

    Pro Optix XBR-000190-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+LR4 40G, 10km

    Pro Optix BRO-QSFP-40G-LR4-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix BRO-SFP-8GFC-CWDM-47-40-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,40km

    Pro Optix BRO-XFP-10G-BX-U-ER-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1430nm,40km

    Pro Optix BRO-SFP-8GFC-CWDM-43-40-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1430nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 2/4/8 Gbps Fibre Channel SFP+ CWDM module,1450nm,40km

    Pro Optix BRO-SFP-8GFC-CWDM-45-40-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 2/4/8 Gbit/s och den använder våglängden 1450nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1550nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-10G-CWDM-55-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1510nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-10G-CWDM-51-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1510nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-SX SFP Transceiver,MMF,850nm,550m

    Pro Optix BRO-SX-MMD-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km,DOM

    Pro Optix BRO-LH-SMD-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix BRO-SFP-10G-LR-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1470nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-10G-CWDM-47-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1490nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-10G-CWDM-49-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1530nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-10G-CWDM-53-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1530nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1570nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-10G-CWDM-57-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1590nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-10G-CWDM-59-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1610nm,80km

    Pro Optix BRO-SFP-10G-CWDM-61-80-P är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 24 av 116 artiklar