Produktfilter

Formfaktor

Fabrikat

Typ av Transceiver

Avstånd

Hastighet

Temperatur

Diagnostik

Kontakttyp

Tillverkare

Basnummer

Produktfilter

Kontakt

Manufacturer

Zyxel Optiska Transceivrar Det finns 3 produkter.

Extensive Optiska Transceivrar Stock from Pro Optix

Visar 1 - 3 av 3 artiklar
  • 1000M SFP EX, 40 km, 1310 nm, DDM, LC Duplex, Singlemode

    Pro Optix ZYX-LH-SMD-40-P är likvärdig med Zyxels orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti.

    Livstid
  • 3 År
    Livstid
Visar 1 - 3 av 3 artiklar