ExtremeDet finns 39 produkter.

Visar 1 - 24 av 39 artiklar
  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-LR-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR SFP+ module,MMF,850nm

    Pro Optix EXT-SFP-10G-SR-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1470nm,1.25Gbps,120km

    Pro Optix EXT-CWDM-SFP-47-120-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1310nm,1.25Gbps,120km

    Pro Optix EXT-CWDM-SFP-31-120-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1290nm,1.25Gbps,40km

    Pro Optix EXT-CWDM-SFP-29-40-P är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1290nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1590nm,1.25Gbps,40km

    Pro Optix EXT-CWDM-SFP-59-40-P är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1610nm,40km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-CWDM-61-40-P är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-CWDM-47-40-P är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR XENPAK module,MMF,850nm

    Pro Optix 10110-P är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-SR XENPAK module,MMF,850nm

    Pro Optix 10110-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 850nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XENPAK module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix 10111-P är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR XENPAK module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix 10111-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ module SMF,1550nm,40km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-ER-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-CWDM-47-40-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ CWDM module,1310nm,40km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-CWDM-31-40-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,BiDi,Tx1330nm/Rx1270nm,20km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-BX-D-LR20-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,20km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-BX-U-LR20-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,40km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-CWDM-51-40-P är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1510nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM 1550,40km,ProOptix

    Pro Optix EXT-SFP-10G-CWDM-55-40-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1610nm,1.25Gbps,160km

    Pro Optix EXT-CWDM-SFP-61-160-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM 1590,80km,ProOptix

    Pro Optix EXT-SFP-10G-CWDM-59-80-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1570nm,1.25Gbps,160km

    Pro Optix EXT-CWDM-SFP-57-160-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,40km

    Pro Optix EXT-SFP-10G-BX-U-ER-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1470nm,1.25Gbps,40km

    Pro Optix EXT-CWDM-SFP-47-40-O är likvärdig med Extremes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 24 av 39 artiklar