HP/H3CDet finns 115 produkter.

Visar 1 - 24 av 115 artiklar
  • 10GBASE-LR SFP+ CWDM module,1310nm,20km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-31-20-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1550,1.25Gbps,40km,DOM

    Pro Optix H3C-CWDM-SFP-55-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Mbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ DWDM module,1536.61nm,80km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-DWDM-1951-80-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1536.61nm. och den använder kanal C51. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1570nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-57-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1570nm,80km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-57-80-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1610nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-61-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ module, SMF,1310nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-ER-1310-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+,BiDi,Tx1550nm/Rx1490nm,80km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-BX-D-ZR-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+,BiDi,Tx1490nm/Rx1550nm,80km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-BX-U-ZR-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ DWDM module,1559.79nm,20km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-DWDM-1922-20-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1559.79nm. och den använder kanal C22. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1560.61nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-DWDM-1921-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1560.61nm. och den använder kanal C21. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1559.79nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-DWDM-1922-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1559.79nm. och den använder kanal C22. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1546,12nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-DWDM-1939-40-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1546.12nm. och den använder kanal C39. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1558.98nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-DWDM-1923-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1558.98nm. och den använder kanal C23. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,SMF,1310nm,10km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-LR-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ module SMF,1550nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-ER-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP+ CWDM module,1610nm,40km

    Pro Optix H3C-XFP-10G-CWDM-61-40-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP+ CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix H3C-XFP-10G-CWDM-47-40-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+LR4 40G, 10km

    Pro Optix H3C-QSFP-40G-LR4-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP+ CWDM module,1490nm,40km

    Pro Optix H3C-XFP-10G-CWDM-49-40-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP+ CWDM module,1310nm,40km

    Pro Optix H3C-XFP-10G-CWDM-31-40-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP+ CWDM module,1590nm,40km

    Pro Optix H3C-XFP-10G-CWDM-59-40-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100GBASE LR4 QSFP28 Transceiver, LC, 10km over SMF EML

    Pro Optix H3C-QSFP-100G-LR4-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • SFP, 100Base-T Copper Interface, Fx

    Pro Optix H3C-FE-T-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Mbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 24 av 115 artiklar