Produktfilter

Fabrikat

Temperatur

Tillverkare

Produktfilter

Kontakt

Manufacturer

HuaweiDet finns 243 produkter.

Visar 1 - 24 av 243 artiklar
  • 100BASE-SX SFP Transceiver,MMF,1310nm,2km

    Pro Optix SFP-GE-SX-MMD1310-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Mbp/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km,DOM

    Pro Optix HUA-SFP-DUAL-LX-SMD-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,40km, SC

    Pro Optix SFP-DUAL-LX-SM55-BIDI-40-SC-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1470nm,1.25Gbps,40km

    Pro Optix HUA-CWDM-SFP-47-40-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1610nm,1.25Gbps,40km

    Pro Optix HUA-CWDM-SFP-61-40-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-U single fiber,Tx1310/Rx1550,3km, SC

    Pro Optix SFP-DUAL-LX-SM31-BIDI-03-SC-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-U single fiber,Tx1310/Rx1550,3km,

    Pro Optix SFP-DUAL-LX-SM31-BIDI-03-SC-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-U single fiber,Tx1310/Rx1550,20km,

    Pro Optix SFP-DUAL-LX-SM1310-BIDI-SC-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-D,Tx1550nm/Rx1310nm,20km

    Pro Optix SFP-DUAL-LX-SM1550-BIDI-SC-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-D,Tx1550nm/Rx1310nm,3km,SC

    Pro Optix SFP-DUAL-LX-SM55-BIDI-03-SC-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+,BiDi,Tx1330nm/Rx1270nm

    Pro Optix HUA-SFP-10G-BX-D-LR-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm

    Pro Optix HUA-SFP-10G-BX-U-LR-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-D single fiber,Tx1550/Rx1310,40km

    Pro Optix SFP-DUAL-LX-SM1550-BIDI-40-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ DWDM module,1560.61nm,20km

    Pro Optix HUA-SFP-10G-DWDM-1921-40-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1560.61nm. och den använder kanal C21. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ DWDM module,1559.79nm,20km

    Pro Optix HUA-SFP-10G-DWDM-1922-20-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1559.79nm. och den använder kanal C22. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1490nm,1.25Gbps,80km

    Pro Optix HUA-CWDM-SFP-47-80-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1560.61nm,40km

    Pro Optix HUA-SFP-10G-DWDM-1921-40-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1560.61nm. och den använder kanal C21. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1559.79nm,40km

    Pro Optix HUA-SFP-10G-DWDM-1922-40-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1559.79nm. och den använder kanal C22. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+LR4 40G, 10km

    Pro Optix HUA-QSFP-40G-LR4-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1550nm,1.25Gbps,40km

    Pro Optix HUA-CWDM-SFP-55-40-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1310nm,1.25Gbps,40km

    Pro Optix HUA-CWDM-SFP-31-40-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1558.98nm,40km

    Pro Optix HUA-SFP-10G-DWDM-1923-40-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1558.98nm. och den använder kanal C23. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-U single fiber,Tx1310nm/Rx1550nm,40km,SC

    Pro Optix SFP-DUAL-LX-SM31-BIDI-40-SC-P är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1558.98nm,40km

    Pro Optix HUA-SFP-10G-DWDM-1923-40-O är likvärdig med Huaweis orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1558.98nm. och den använder kanal C23. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 24 av 243 artiklar