JuniperDet finns 153 produkter.

Visar 1 - 24 av 153 artiklar
  • 10GBASE-ER60 SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,60km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-ER60-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-ER-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-ER-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR20 SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,20km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-LR20-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR20 SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,20km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-LR20-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ module,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,10km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-LR-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-47-40-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1470nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-47-40-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1470nm,80km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-47-80-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1470nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER60 SFP+,BiDi,Tx1330nm/Rx1270nm,60km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-D-ER60-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1330nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1490nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-49-40-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1490nm,40km,H3C comp

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-49-40-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1490nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1510nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-51-40-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1510nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1510nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-51-40-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1510nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1530nm,80km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-53-80-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1530nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1530nm,80km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-53-80-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1530nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1550nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-55-40-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1550nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-55-40-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1550nm,80km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-55-80-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1550nm,80km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-55-80-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1570nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-57-40-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • QSFP+SR4 40G,100m, Juniper

    Pro Optix QFX-QSFP-40G-SR4-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 40 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1570nm,80km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-57-80-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ CWDM module,1570nm,80km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-CWDM-57-80-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 24 av 153 artiklar