Produktfilter

Tillverkare

Produktfilter

Kontakt

Garantitid

dB Värde

Tillverkare

FormfaktorDet finns 1964 produkter.

Visar 1 - 24 av 1964 artiklar
  • 10GBASE-ZR XFP+ CWDM module,1570nm,80km

    Pro Optix XFP-10G-CWDM-57-80-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-U, SMF, Tx1310nm/Rx1550nm, SC, 3km

    Pro Optix GLC-DUAL-BX-U-1315-03-SC-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-LR SFP+ CWDM module,1310nm,20km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-31-20-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ DWDM module,1555.75nm,40km

    Pro Optix SFP-10G-DWDM-1927-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1555.75nm. och den använder kanal C27. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP DWDM, CH21 40km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-DWDM-1921-40-O är likvärdig med Transmodes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1560.61nm. och den använder kanal C21. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER60 SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,60km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-ER60-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-T SFP Transceiver,100m

    Pro Optix GLC-T-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR XFP+ CWDM module,1590nm,80km

    Pro Optix XFP-10G-CWDM-59-80-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1590nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-U SF,Tx1310nm/Rx1550nm, 20km

    Pro Optix GLC-DUAL-BX-U-1315-20-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • CWDM SFP 1550,1.25Gbps,40km,DOM

    Pro Optix H3C-CWDM-SFP-55-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Mbit/s och den använder våglängden 1550nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR SFP+ DWDM module,1536.61nm,80km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-DWDM-1951-80-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1536.61nm. och den använder kanal C51. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-T SFP Transceiver,100m

    Pro Optix E1MG-TX-O är likvärdig med Brocades orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ZR XFP DWDM, CH21 80km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-DWDM-1921-80-O är likvärdig med Transmodes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1560.61nm. och den använder kanal C21. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-ER-P är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-T SFP Transceiver,100m

    Pro Optix GLC-T-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP DWDM module, 1562.23nm, 40km

    Pro Optix XFP-DWDM-C19-40-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1562.23nm. och den använder kanal C19. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-U SF,Tx1310nm/Rx1550nm,SC,20km

    Pro Optix GLC-DUAL-BX-U-1315-20-SC-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 100/1000BASE-BX-U single fiber,Tx1310/Rx1550,3km, SC

    Pro Optix SFP-DUAL-BX-U-1315-03-SC-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100/1000 Mbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+ CWDM module,1570nm,40km

    Pro Optix H3C-SFP-10G-CWDM-57-40-P är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1570nm. Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 1000BASE-LX SFP Transceiver,SMF,1310nm,20km

    Pro Optix DEL-LH-SMD-O är likvärdig med DELLs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 1 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP CWDM module,1610nm,40km

    Pro Optix TRA-XFP-10G-CWDM-61-40-O är likvärdig med Transmodes orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1610nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER SFP+,BiDi,Tx1270nm/Rx1330nm,40km

    Pro Optix JUN-SFP-10G-BX-U-ER-O är likvärdig med Junipers orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1270nm. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10/100/1000BASE-T SFP Transceiver,100m

    Pro Optix GLC-EFG-T-P är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10/100/1000 Mbit/s Produkten levereras med Livstids garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

  • 10GBASE-ER XFP DWDM module,40km

    Pro Optix XFP-DWDM-19.XX-40-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden Tunablenm. och den använder kanal Tunable. Produkten levereras med 3 Års garanti. Kontakta Pro Optix-teamet för mer information.

Visar 1 - 24 av 1964 artiklar